Загибла жителька Чукалівки та її чоловік не були за кордоном

Померла 65-річна жінка з с.Чукалівки захворіла 17 березня. Про це повідомив Головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук.

«У цей день у жінки підвищилась температура, з’явився кашель, вона почала займатись самолікуванням. 19 березня стан її погіршувався, вона продовжувала приймати антибіотики та противірусні препарати. 20 березня дочка померлої викликала до матері швидку, її оглянули, але від госпіталізації відмовилася. Померла мала ряд супутніх захворювань. Симптоматика наростала, стан її погіршився, почався сильний кашель, була задишка, вона була госпіталізована в ОКІЛ 22 березня каретою швидкої допомоги. У лікарні вона знаходилась під апаратом штучної вентиляції легень. Також був госпіталізований її чоловік, який на даний час перебуває у лікарні під медичним спостереженням.», - зазначив Р.Савчук.

Медики уточнили трьох контактних осіб, які наразі перебувають у самоізоляції. Наразі у них немає скарг на стан здоров’я.

За словами Р.Савчука, ні померла, ні її чоловік не перебували останнім часом за кордоном. На роботу діставались особистим автотранспортом.

Фахівці продовжують епідемічне розслідування цього випадку.

Зазначимо, що зразки померлої жінки направлені у київську референс-лабораторію для підтвердження коронавірусної інфекції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.