ОДА вирішила призупинити транспортне сполучення

Фото ілюстративне

Тимчасовий виконувач обов’язків голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів підписав розпорядження «Про тимчасове призупинення транспортного сполучення на території області».

Згідно з документом, з 12.00 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року припиняється робота на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі області.

Райдержадміністраціям доручено призупинити роботу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити здійснення перевезення до 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху.

Власникам автостанцій заборонено заїзд на їх територію автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському та міжобласному сполученні та реалізацію квитків перевізникам, які виконують такі перевезення.

Підрозділи «Укрзалізниці» повинні забезпечити виконання вимог постанови в частині заборони перевезень пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному та дальному).

Контролюватиме виконання розпорядження Нацполіція та Управління Укртрансбезпеки в області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.