На Івано-Франківщині готуються протидіяти поширенню коронавірусу

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Участь у заході в режимі відеоконференції взяв т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

За словами Дениса Шмигаля, на сьогодні проведено засідання антикризового штабу щодо створення плану першочергових заходів задля боротьби із небезпечним інфекційним захворюванням. Зокрема, керівникам відповідних відомств та міністерств доручено переглянути запаси Держрезерву на предмет забезпечення засобами індивідуального захисту населення з урахуванням тримісячної потреби. Окрім того, розробляється комунікаційний план з визначення алгоритмів дій, якщо будуть виникати випадки коронавірусу.

На переконання Дениса Шмигаля задля попередження поширення інфекційного захворювання слід провести ряд превентивних заходів в усіх регіонах. Заклади охорони здоров’я необхідно забезпечити засобами індивідуального захисту, поповнити матеріальний резерв. Для верифікації захворювання в області буде направлено експрес-тести, які допоможуть максимально швидко діагностувати інфекцію.

Віталій Федорів акцентував увагу на проведенні в області превентивних заходів, які допоможуть мінімізувати поширення коронавірусної інфекції. Також наголосив на можливій небезпеці при організації різного роду масових заходів, зокрема, спортивних змагань та чемпіонатів, які мають пройти на території Прикарпаття, та участь у них великої кількості глядачів.

«13-14 березня в області відбудеться фінальна частина чемпіонату світу зі спортивної ходьби, на який прибудуть учасники із семи країн світу, - зауважив керівник Івано-Франківщини. – Тож, маємо побоювання, що участь у ній значної кількості глядачів із різних частин світу може передувати поширенню інфекції».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.