На місці прориву нафтопроводу досліджують масштаб забруднення

27 лютого до ліквідації наслідків прориву нафтопроводу в с.Пасічні Надвірнянського району залучили аварійно-ремонтну бригаду №1 НГВУ «Надвірнанафтогаз» (15 чол. 3 од. тех.). Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Станом на 18.30 роботи по збору розлитого нафтопродукту завершено.

«Лабораторією Дністровського БУР, спільно із фахівцями з Державної екологічної інспекції Карпатського округу та представником НГВУ «Надвірнанафтогаз», відібрані проби води для досліджень на вміст нафтопродуктів – в місці безпосереднього забруднення з потічка (злив нафтопродуктів у потічок з природного яру), - для визначення масштабу забруднень 500 метрів нижче місця забруднення і 500 метрів вище попадання нафтопродуктів у потічок, результати яких очікуються 28 лютого», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Надвірнянщині стався витік нафти у потічок

Нагадаємо, що 25 лютого у с. Пасічні ур. Постоята Надвірнянського району, відбувся порив нафтопроводу діаметром 114 мм., від свердловини № 565 до ПГ св. № 457 НГВУ «Надвірнанафтогаз». По факту встановлено, що в результаті крадіжки частини нафтопроводу (орієнтовно 5 метрів), який перебував в стадії реконструкції, відбувся вилив нафтопродуктів у місцевий потічок, на площі орієнтовно 30 кв. метрів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.