Прокуратура судиться за півгектара землі у Поляниці

У 2014 році Яремчанським міським судом задоволено два позови прокурора щодо визнання недійсними державних актів про право власності на земельні ділянки загальною площею 0,5 га, які знаходяться на території с. Поляниці, так як державні акти про право власності на вказані земельні ділянки було видано на підставі підроблених рішень органу місцевого самоврядування. Про це повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

Вина посадових осіб органу місцевого самоврядування була раніше встановлена обвинувальним вироком Галицького районного суду.

У подальшому зазначений вирок був скасований касаційною інстанцією, що, на думку відповідачів, є нововиявленою обставиною та стало підставою для звернення до суду із відповідними заявами.

В той же час обставини, встановлені вироком, у тому числі щодо підробки рішень посадовими особами органу місцевого самоврядування, на підставі яких були видані оспорювані державні акти, знайшли своє подальше підтвердження у постанові Галицького суду про закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням строків давності.

Таким чином, ні вказаною постановою, ні будь-яким іншим актом учинення посадовими особами органу місцевого самоврядування інкримінованого їм злочину, а отже, і обставин, які були підставою для ухвалення обвинувального вироку (підробка документів), спростовано не було.

За активної позиції прокурора Яремчанським міським судом надано належну оцінку викладеним у заявах про перегляд рішень за нововиявленими обставинами доводам та відмовлено у їх задоволенні, чим попереджено незаконне вибуття земель державної власності, що знаходяться у курортній частині регіону.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.