Івано-Франківщина отримає 312 мільйонів на інвестиційні проєкти

В Івано-Франківську за участі першого заступника голови та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та Василя Івасика відбулося засідання регіональної комісії із оцінки, забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Йшлося про формування переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть впроваджуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку цьогоріч.

«Ми завершили індивідуальне оцінювання запропонованих проєктів членами регіональної комісії, сформували новий оцінювальний лист та визначили відповідний рейтинг проектів. До переліку об’єктів включено сімнадцять проектів регіонального розвитку. Для їх реалізації у 2020 році у Державному фонді регіонального розвитку передбачено 312, 5 млн гривень, з них на впровадження перехідних об’єктів передбачається 137, 7 млн гривень, а на нові проєкти - 171, 6 млн. гривень», - зазначила М.Савка.

17 поданих проєктів розвиватимуть дорожні й спортивні інфраструктури, вдосконалюватимуть енергоефективність освітніх, медичних комунальних закладів та інші важливі галузі в області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.