В Івано-Франківську планують реконструювати п’ять навчальних закладів

У 2020 році в Івано-Франківську триватимуть роботи ще на 5 об’єктах, серед яких: реконструкція дитячого садка №21 «Подоляночка» по вулиці Гната Хоткевича, 11А, будівництво дитячого садка у мікрорайоні «Каскад», будівництво школи №6 в мікрорайоні «Опришівці», капітальний ремонт систем опалення дитсадка №6, на вулиці Тарнавського, 16, ремонтно-реставраційні роботи корпусу №1 ЗОШ № 7 та реконструкцію з добудовою приміщень Крихівецької ЗОШ. Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Крім цього, у рамках реалізації другого етапу програми співпраці з НЕФКО, покращать енергоефективність у 16 закладах освіти Івано-Франківська.

У 2019 році фахівці розширили першу чергу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в селі Хриплин Івано-Франківської міської ради, провели капітальний ремонт приміщення міського центру освітніх інновацій по вулиці Незалежності, 36 та здійснили капітальний ремонт спортивного майданчика із синтетичним покриттям на території загальноосвітньої школи №18.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.