Верховинець, який вдарив поліцейського, відбувся умовним терміном

Верховинський районний суд виніс вирок щодо уродженця с.Голови Верховинського району, який завдав тілесних ушкоджень працівнику поліції.

26.10.2019 обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в приміщенні Верховинського відділення поліції Косівського ВП ГУНП, куди був примусово доставлений нарядом групи реагування патрульної поліції, завдав старшому лейтенанту поліції правою рукою одного удару в область голови зліва, спричинивши потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми із струсом головного мозку, що відноситься до легких тілесних ушкоджень, які спричинили короткочасний розлад здоров’я.

«Допитаний в судовому засіданні обвинувачений, вину у вчиненні злочину визнав повністю. Суду показав, що дійсно, 26.10.2019, він керував квадроциклом в стані алкогольного сп’яніння та був зупинений патрульною поліцією у складі трьох чоловік, серед яких був також і потерпілий. Під час розмови, поліцейські запропонували йому пройти медичне обстеження на стан сп’яніння, однак він почав агресивно поводитися, після чого його було піддано адміністративному затриманню із застосуванням кайданок. Коли його доставили в приміщення Верховинського ВП він під дією алкоголю перебував у розгніваному стані, а тому, коли із нього зняли кайданки, він наніс удар правою рукою в область вуха одного із працівників поліції, який був поруч, а саме старшому лейтенанту поліції. Після цього, його доставили в медичний заклад, де встановлено факт перебування його у алкогольному сп’янінні. В подальшому, його було притягнуто до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом без документів, а також в стані алкогольного сп’яніння. На даний час шкодує про вчинене, щиро розкаюється та просить суворо не карати. Зазначив, що шкоду потерпілому він не відшкодовував, однак просить врахувати, що той до нього претензій не має», - йдеться у вироку суду.

Суд визнав обставинами, які пом’якшують покарання суд щире каяття у скоєному та активне сприяння органам слідства та суду у швидкому розслідуванні злочину, а також наявність на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Обставиною, яка обтяжує покарання обвинуваченого є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння.

Суд призначив обвинуваченому покарання за ч.2 ст.345 КК України у виді обмеження волі строком на 1 (один) рік. На підставі ст.75 КК України звільнив засудженого від призначеного покарання у виді обмеження волі з випробуванням встановивши йому іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.

Вирок виніс суддя Андрій Бучинський за участю прокурора Сілецької С.Ю.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.