![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/Vedmeditsya-Masha.jpg)
Днями працівники Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП перевірили стан штучної барлоги у малому ведмежому вольєрі.
Фахівці намагались з’ясувати причини частого виходу ведмедиці Маші зі свого зимового сховища.
«В той момент, коли ведмедиця Маша перейшла у великий вольєр, працівники мали змогу оглянути її оселю. В результаті огляду виявили, що підстилка у зимовій камері суха, температура - на 3º С більша ніж на поверхні. Очевидно, часті виходи ведмедиці спричинені аномально високими як для лютого температурними умовами», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/Volyer-vedmediv-Galich.jpg)