До Тлумацької ОТГ приєднали ще одне село

Сесія Тлумацької міської ради ОТГ, яка затвердила остаточне рішення, після чого у громаді вже розпочали процес реорганізації. Про це повідомили в Івано-Франківській ОДА.

За словами голови Тлумацької міської громади Романа Круховського, найактуальнішими питаннями є реорганізація Гостівської сільської ради та виконання бюджету.

«Наразі розпочато процес реорганізації Гостівської сільської ради, частково вирішені кадрові питання. Проте залишаються не до кінця вирішеними питання паралельного виконання бюджетів сільської ради та ОТГ, а також питання роботи з казначейством», - зазначив Роман Круховський.

Оскільки процес приєднання Тлумацька громада завершила у січні цього року, то обговорювались нюанси подальшої роботи в складі ОТГ, а також особливості бюджетного процесу у перехідний період та кадрові питання, які стосуються посадових осіб Гостівської сільської ради.

«Цей випадок приєднання є унікальним в нашій області. Оскільки процес приєднання завершився цього року, то виникає ряд юридичних та фінансових питань, у яких регіональний офіс Програми продовжуватиме надавати підтримку Тлумацькій громаді», - наголосив керівник Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк.