![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/rozkoliada-2020-1.jpg)
14 січня в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулося обласне свято «Розколяда». Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.
Мистецьке дійство зібрало на сцені близько пів тисячі учасників з різних районів Прикарпаття.
«15 кращих колективів обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Івано-Франківщини представляли різдвяні традиції. Величали народження Спасителя у старовинних та сучасних піснях-колядках, щедрували, засівали й віншували. Додавали колориту святковому заходу цікаві постановки циклу різдвяних свят, автентичний одяг етнорегіонів Прикарпаття, розмаїття костюмів та різдвяної атрибутики», - йдеться у повідомленні.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/rozkoliada-2020-2.jpg)