В Івано-Франківську планують запровадити «електронний квиток» з 1 березня

З 1 березня в Івано-Франківську має запрацювати електронний квиток. Відповідне доручення дав міський голова Руслан Марцінків на оперативній нараді.

Першочергово картки отримають учні та пільгові категорії населення, які вже оформили необхідні документи.

«Окрім того, з часом кожен зможе придбати для себе картку. Її продаватимуть у кіосках преси, на КП ЕАТ, а також у водія чи кондуктора. Вона працюватиме за принципом електронного гаманця. Поповнити її можна буде через термінал або в особистому кабінеті. А вже пізніше планують впровадити місячні квитки. Як повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк, для того, щоб розрахунок за проїзд відбувся, потрібно прикласти картку до валідатора. Вони будуть встановлені біля кожних дверей транспортного засобу, окрім передніх. Обов’язковій валідації підлягають й пільгові картки», - йдеться у повідомленні.
«Через передні двері будуть заходити пасажири, що ще не мають картки та розраховуватимуться готівкою. Ці форми оплати існуватимуть паралельно. Але з часом розраховуватися готівкою стане дорожче», – пояснив Віталій Голутяк.

Керівник зазначає, що валідатори вже є на підприємстві. Проте ще необхідно встановити програмне забезпечення. Після цього їх встановлять у всіх одиницях комунального транспорту.

Отримати свою картку зможуть франківці у ЦНАПі або його територіальних відділеннях.

Учні отримають свої картки в навчальному закладі.