У Старому Угринові вшанували Степана Бандеру

1 січня на батьківщині Степана Бандери в селі Старому Угринові Новицької ОТГ пройшли урочистості до 111-тої річниці з дня народження провідника ОУН Степана Бандери. Про це повідомили в Івано-Франківській організацій ВО «Свобода».

Традиційно, до Меморіального комплексу Степана Бандери з усього Прикарпаття з’їхалися й свободівці – голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, депутати обласної ради Михайло Королик, Ігор Дебенко, Манолій Піцуряк, Михайло Іваночко.

Після спільного виконання Гімну України священники відправили поминальну панахиду. У рамках вшанування також відбулось покладання квітів та урочисте віче.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Івано-Франківської облради Олександр Сич.

«Кажуть, що прийдешній рік – це буде рік щура за китайським календарем. Бажаю, аби цей прийдешній рік був роком українця в Україні. Щоб була пошанована українська культура, ментальність, наша християнська українська традиція, наша колядка, наші віншування, наша мова. І щоб ніхто до нас не ставився, як до бидла. Я не буду бажати, аби це само по собі сталося, бо ми не Ванька-дурачок з московської казки, який сидить на печі і хоче, аби все трапилося «по щучому велінню». Нічого не буває «по щучому велінню», а дається тільки тяжкою, жертовною працею і боротьбою. Так, як це демонстрував своїм життєвим шляхом Степан Бандера. Я бажаю, аби нам стало сили, жертовності і мудрості», – звернувся Олександр Сич.

Голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Михайло Королик підкреслив, що вороги України навіть після смерті провідника ОУН хочуть знищити навіть згадку про нього.

«Бандеру бояться, бо він став символом української нації через свою незламність, принциповість та жертовність. А сьогодні українців часто називають бандерівцями за те, що продовжують справу Бандери. Окрім вшанування наших національних героїв, кожен з нас має докласти всіх зусиль для добробуту української нації. Тоді наша держава буде мати майбутнє», – впевнений М.Королик.