Прикарпатські дорожники забезпечили проїзд дорогами державного значення

Станом на 7.00 29 грудня проїзд дорогами загального користування державного значення Івано-Франківщини забезпечений. Про це повідомили у Сдужбі автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

«Протягом доби спостерігалися сильні снігопади. Максимальна товщина снігу, до 60 см, - на Вишківському перевалі. На Буковецькому та Кривопільському – 35 см, Яблуницькому – 15 см. Для забезпечення проїзду та ліквідації слизькості на дорогах, а зокрема на гірських перевалах, автопідприємства працювали цілодобово: 75 одиниць соле- та піскорозкидачів та іншої техніки, 4 - в режимі чергування. Задіяно 108 працівників, 6 – у режимі чергування. Для розчищення доріг в усіх напрямках на дорогах державного значення області працюють грейдери», - йдеться у повідомленні.

Для проведення протиожеледних заходів використано 451 т солі та 775 т піщано-соляної суміші.

«Протягом доби 29 грудня на Прикарпатті – складні погодні умови. Для недопущення ускладнення руху автотранспорту та аварійних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення, виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загрозою життю учасникам дорожнього руху, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області інформує щодо можливого обмеження великогабаритних транспортних засобів на ділянках доріг державного значення (гірських перевалах): Яблуницький перевал – а/д Н-09 Мукачево – Львів, Вишківський перевал – а/д Р-21 Долина – Хуст, Буковецький та Кривопільський перевали – а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський», - йдеться у повідомленні.