![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/Dorogi-snig-1.jpg)
27 грудня у горах проходить інтенсивний снігопад, проте дороги державного значення в проїзному стані. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василь Буджак.
«Під вечір і вночі очікується зниження температури і посилення опадів, в тому числі і в низинних районах області. Підрядні дорожні підприємства переведені в режим круглодобовоі роботи по ліквідації ожеледі і розчистки доріг від снігу! У зв’язку з погіршенням погодних умов можливе часткове обмеження руху важко вагового транспорту до повної очистки доріг від снігу і ожеледиці, особливо у високогір’ї Карпат!», - зазначив В.Буджак.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/Dorogi-snig-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/Dorogi-snig-3.jpg)