В Івано-Франківську планують створити геопортал містобудівного кадастру

У 2020 році в Івано-Франківську має з’явитися Геопортал містобудівного кадастру Івано-Франківської міської територіальної громади. Про це повідомив т.в.о головного архітектора міста Івано-Франківська Артур Прокіпчук.

«Містобудівний кадастр має стати основою геоінформаційної системи аудиту міста. Ця система робить більш ефективним управління містом в цілому та його окремим ресурсами – природними, економічними, демографічними тощо. Поєднання інформації про всі ці ресурси дозволить оперативно отримати необхідні дані про об’єкти, які розміщені на території міста, сформувати витяги, провести геоінформаційний аналіз тощо. В єдиній інформаційній базі є потреба, навіть необхідність, а також це слідування тенденціям сучасного світу», - йдеться у повідомленні.

Геопортал містобудівного кадастру – картографічний інтернет-ресурс, який виступає єдиною точкою доступу до великої кількості інформаційних джерел даних із системою інструментів перегляду та пошуку географічної інформації, її візуалізації, завантаження та поширення.

Зазначимо, що на створення геопорталу планують витратити близько 2 мільйонів гривень.