![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/Stariy-Ugriniv-asfaltuvannya.jpg)
20 грудня голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, голова Калуської районної ради Віктор Гільтайчук та заступник голови Новицької ОТГ Ігор Пробоїв ознайомилися з ходом та якістю проведення ремонту дороги в селі Старий Угринів. Про це повідомили у Калуській РДА.
«В селі буде відремонтовано та покрито асфальтом дорогу. Мешканці села Старий Угринів неодноразово зверталися до влади з приводу ремонту дороги в селі», - йдеться у повідомленні.