![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/rekord-IF-1.jpg)
18 грудня у центрі Івано-Франківська школярі встановили національний рекорд за кількістю людей, що виконують колядку.
«Маленькі франківці встановили сьогодні великий рекорд! "2020 різдвяних дитячих мрій" - акція, що зібрала разом 2414 школярів з ліхтариками, які виконали пісню про Миколая. Як результат, зафіксовано рекорд України! А понад 2000 щирих дитячих мрій злетіли в небо», - прокоментував подію міський голова Руслан Марцінків.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/rekord-IF-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/rekord-IF-3.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/rekord-IF-4.jpg)