Суд відмовився виселяти людей, які захаращують оселю сміттям

Івано-Франківський міський суд відмовив у позові виконавчого комітету Івано-Франківська та КП «МІУК» щодо виселення осіб з вулиці Павлика, 23, які роками завалюють своє неприватизоване помешкання сміттям. Про це повідомили в пресслужбі «МІУК».

Розгляд справи тривав чотири роки.

«Як неодноразово повідомляли ЗМІ та муніципальна управляюча компанія, мешканці однієї з квартир будинку по вул. Павлика, 23 вже не перший рік зносять до своєї оселі сміття та інший непотріб, захаращуючи як помешкання, так і балкон першого поверху. Неодноразові попередження, скарги сусідів, приписи та протоколи результату не дають. Час від часу сміття з оселі вивозять комунальники. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері правил благоустрою територій населених пунктів, правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, шляхом накопичення та засмічення побутовим сміттям були також встановлені адміністративною комісією», - йдеться у повідомленні.

Натомість суд вирішив, що виселення на підставі ч. 1 ст. 116 ЖК України без надання іншого житлового приміщення є крайнім заходом, передбаченим законом. А згідно зі статтею 47 Конституції України кожен має право на житло.