Семеро гравців залишають МФК «Прикарпаття»

В грудні 2019 року у складі «Прикарпаття» відбулися перші кадрові зміни. Про це повідомили в пресслужбі клубу.

«Завершуються терміни дії контрактів одразу у п'яти «гвардійців», подальшу співпрацю з якими івано-франківський клуб не продовжує. Йде мова про 32-річних нападника Ігоря Худобяка і півзахисника Володимира Боришкевича, котрі з 2016-го року суттєво допомогли у становленні нової команди, а також трьох захисників - 34-річного Віктора Яневича, 35-річного Петра Ковальчука та 36-річного Віктора Данищука, що захищали «зелено-жовті» кольори прикарпатців з сезону 2017/18», - йдеться у повідомленні.

Керівництво МФК «Прикарпаття», тренерський штаб, партнери по команді та вболівальники щиро вдячні цим досвідченим гравцям за плідну співпрацю, тож бажають міцного здоров'я, спортивного довголіття та успіхів у подальшій футбольній кар'єрі.

Також за обопільною згодою подальшу співпрацю вирішено не продовжувати з молодими гравцями - 20-річним голкіпером Василем Стеф'юком і 23-річним півзахисником Олександром Солдатенком, котрі так і не дебютували за «Прикарпаття» в офіційних матчах і вже отримали статус «вільних агентів».