До Івано-Франківської ОТГ приєднались три села

На черговому засіданні сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали рішення про приєднання сільських рад до Івано-Франківської міської територіальної громади. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської міської ради.

Ще три села - Березівка, Колодіївка та Підпечари - добровільно приєдналися до Івано-Франківської ОТГ.

«Приєднання до Івано-Франківська Березівки, Колодіївки та Підпечар є продовженням процесу добровільного формування Івано-Франківськох ОТГ. З моменту приєднання більше 4 тисяч жителів цих сіл зможуть користуватися на рівні з жителями міста послугами освіти, медицини, транспорту, соціальної допомоги тощо. З нового бюджетного року розпочнеться активний процес оновлення інфраструктури цих населених пунктів та нове просторове планування з метою формування зручних комунікацій та визначення перспектив розвитку цих територій», - зазначив консультант з юридичних питань (проєкт «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрій Деркач.

Івано-Франківську ОТГ було створено 9 жовтня цього року. Тоді обласний центр приєднав до себе 2 села – Черніїв та Підлужжя, ставши єдиною громадою.