У Коломиї стартує фотовиставка Яреми Проціва

17 грудня о 17.00 за адресою вул. Лесі Українки 32А, «Світовид» м. Коломия розпочнеться виставка фотохудожника Яреми Проціва в рамках проекту «Маестро та учні».

Дана виставка представляє авторські художні фотографії у жанрах портрету та пейзажу Яреми Проціва, а також роботи окремих учнів фотошколи «Фотохудожник» під керуванням автора.

Ярема Проців (член Національної спілки фотохудожників України, AFIAP - фотохудожник Міжнародної Федерації Фотомистецтва, EFIAP - екселенс ФІАП), окрім творчої діяльності, багато часу і зусиль приділяє роботі зі своїми учнями, як у фотошколі «Фотохудожник», так і на приватних уроках.

«Фотошкола працює вже близько десяти років, а це щорічно два випуски по 15-20 осіб. Всі вони осягнули ази фотографії, але не тільки. Дехто з випускників фотошколи поповнили ряди народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці та обласної організації Національної спілки фотохудожників України, успішно реалізовують свої проекти, активно беруть участь у фотоконкурсах і міжнародних фотосалонах, пленерах. Особливо виділяється група молодих фотографинь: Оля Кукуш, Леся Гребенюк, Уляна Бардзій, Вікторія Кузьменко», - повідомили в Обласній організації Національної спілки фотохудожників України.
Фото Яреми Проціва Фото Яреми Проціва Фото Дуплики Юлії Фото Кукуш Ольги