В Івано-Франківську покажуть фільм «Історія Зимового саду»

7 грудня в Івано-Франківську у галереї «Підземний Перехід Ваґабундо» відбудеться єдиний показ дебютної повнометражної стрічки Семена Мозгового.

Автор особисто представить свою картину і проведе обговорення з глядачами. «Історія Зимового саду» отримала приз за найкращий український документальний фільм на Міжнародному кінофестивалі Docudays UA. Саундтрек написав композитор родом з Івано-Франківська Роман Григорів.

«Фільм розповідає про павільйон квітникарства, що стоїть на території київської ВДНГ і має назву Зимовий сад. Хранителька павільйону, Валентина Миколаївна, вже 45 років ретельно доглядає колекцію екзотичних рослин і оранжерею, де вони розмістилися. Час виходу на пенсію невблаганно наближається, але прохання керівництва скласти повноваження шокує Валентину Миколаївну. Вона протестує, вважаючи, що рослини без неї загинуть — та схоже що її сад живе за власними законами. Одночасно з цим з’являється група загадкових радіоестезистів, яка знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії», - йдеться у повідомленні.

Музику до «Історії Зимового саду» написали українські композитори, співзасновники проекту Nova Opera Роман Григорів та Ілля Разумейко. Світова прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі Ji.hlava у Чехії. Міжнародна — на DOK Leipzig у Німеччині, північноамериканська — на Full Frame у США. Українська прем’єра пройшла на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

Показ відбудеться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Квитки можна придбати онлайн.