![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/05/Palats-Pototskih.jpg)
Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради перемогло у грантовому проєкті «Назад до спільних коренів» у рамках транскордонної співпраці з румунським містом Батошани. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
«Тепер маємо кошти на створення унікального музею зброї в Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац». Дійсно гарний проект, чекаємо втілення», - написав Р.Марцінків.