На Долинщині привітали 101-річну довгожительку

Жителька Долинського району Ангеліна Козій відзначила 101-річницю від дня народження. Про це повідомили у Долинській РДА.

Жінка народилася далекого 1918 року у селі Хутори Любачівського району у Польщі. У молодому віці стала вимушеною переселенкою та деякий час проживала на Тернопільщині. Пізніше оселилась на Долинщині.

Ангеліна Іванівна народила трьох дітей. Але на долю жінки випало велике горе – двох синів мати поховала. Важка хвороба забрала чоловіка. Зараз за старенькою доглядає наймолодша дочка Галина.

Донька розповідає, що мама завжди була працьовитою, любила займатись господарством. До сих пір порається в саду, біля будинку та найбільше любить співати пісень. Улюблена пісня «Про матір» Бориса Олійника. Її часто виконує для внуків. Їх у Ангеліни Іванівни четверо, та ще троє правнуків.

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк та керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Мацалак побажали іменинниці міцного здоров’я, Божої благодаті, тепла і родинного затишку.