У Надвірні встановлять два світлофора за грантові кошти

Цього року м.Надвірна стала переможцем міжнародного проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який реалізується в рамках програми «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції та впроваджується ПРООН. Про це повідомили у Надвірнянській міській раді.

Нещодавно, відбулось підписання відповідної угоди між ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» та Програмою розвитку ООН. Мета проекту – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

«У рамках даного проекту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить понад 2 млн. грн», - йдеться у повідомленні.

До кінця 2019 року буде розроблено всю необхідну проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу.

У січні 2020 року планують оголосити конкурс щодо відбору підрядної організації для реалізації проекту.