На вулиці Івано-Франківська вийдуть інспектори з паркування

На вулицях м. Івано-Франківська розпочинають роботу інспектори з паркування уповноважені на виконання своїх функцій рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Про це повідомили в Управлінні транспорту та зв’язку.

До повноважень інспекторів входять:

1. Розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.

2. Накладення адміністративних стягнень передбачених частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Проведення тимчасового затримання транспортних засобів у випадках передбачених статтею 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Основні аспекти роботи інспекторів:

- розгляд справи про адміністративні правопорушення може проводитись без участі особи, яка скоїла правопорушення;

- на лобовому склі автомобіля залишається повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, яке вже є підставою для оплати штрафу;

- після з’ясування інформації про власника чи уповноваженої особи на керування автомобілем, виноситься постанова яка надсилається поштою порушнику;

- ознайомитись з матеріалами фотофіксації правопорушення можна за онлайн посиланням http://www.mvk.if.ua/inspekciya.

«Просимо власників та законних користувачів транспортних засобів неухильно дотримуватись вимог Правил дорожнього руху при здійсненні зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів задля уникнення відповідальності за адміністративні правопорушення!», - йдеться у повідомленні.