В Івано-Франківську представили нового начальника СБУ

13 листопада новопризначений начальник Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Сергій Заяць вперше зустрівся з особовим складом регіонального органу спецслужби. Про це повідомили в пресцентрі СБУ в Івано-Франківській області.

«Звертаючись до співробітників Управління, Сергій Заяцьнаголосив на тому, що у відповідності до концепту реформування спецслужби підрозділи УСБУ повинні відповідати критеріям ефективності, гнучкості й проактивності. Це дозволить відповідати запитам суспільства та протистояти загрозам безпеці держави», - йдеться у повідомленні.

Довідково: Заяць Сергій Сергійович народився 4 лютого 1973 року в Кіровоградській області. Має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства. У Службі безпеки України з 1998 року. Пройшов усі щаблі військової служби – від оперуповноваженого в регіональному Управлінні до керівних посад за напрямками боротьби з корупцією та контррозвідувального захисту економіки держави, має значний досвід оперативної та управлінської роботи у Центральному управлінні СБ України. Військове звання полковнику присвоєне у січні 2014 року. Одружений, виховує двох синів.