У Снятині планують затвердити новий генплан

Снятинська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Генеральний план міста Снятина Івано-Франківської області» та«Історико-архітектурний, опорний план міста Снятина Івано-Франківської області».

Документи розроблено, з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники:

збільшення межі міста на 17,5 га;

розміщення багатоквартирної житлової забудови для черговиків території близько 4,5 га на заході міста;

розміщення нового садибного будівництва для учасників бойових дій в АТО - при розмірі однієї ділянки 0,10 га - на території близько 3,5 га – на північному сході населеного пункту;

розміщення нового садибного будівництва для черговиків - при розмірі однієї ділянки 0,10 га на території близько 26 га – на сході населеного пункту;

нове населення розмістити в садибному житловому фонді на території 76,5 га;

для розміщення нової громадської забудови зарезервовано близько 23 га;

для розвитку виробничо-комунальної зони міста зарезервовано близько 145 га.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 12 грудня 2019 року за адресою: м. Снятин, вул. Тараса Шевченка, 70.

Презентація проектів «Генерального плану міста Снятин» та «Історико-архітектурного, опорного плану міста Снятин, буде проходити 16 грудня 2019 року о 12.00 год. за адресою м. Снятин вул. Шевченка,70 (приміщення Снятинської міської ради, 2 –й поверх, сесійна зала).