![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/Dzhura-u-Polshhi.jpg)
Делегація Бурштинської міської ради у складі міського голови Роксолани Джури, директора Івано-Франківського відділення Асоціації міст України Юрія Стефанчука відвідали з офіційним візитом польську гміну Барцін. Про це повідомили у Бурштинській міській раді.
Метою візиту є підписання Угоди про партнерство і співпрацю в різних галузях для сталого економічного розвитку та вивчення кращих практик місцевого самоврядування.