У Калуші відкрили меморіальну дошку діячу ЗУНР Дмитру Паліїву

1 листопада у Калуші урочисто відкрили меморіальну дошку Архітектору Листопадового чину - Дмитру Паліїву, на фасаді районного Будинку культури. Про це повідомили у Калуській міській раді.

«Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять славетної особистості української історії. Священнослужителі міста освятили пам`ятку та наголосили присутнім, що постать сотника, великого воїна, політика та журналіста Дмитра Паліїва варта уваги та пошанівку. Представники влади міста та громадськості поклали квіти до меморіальної дошки Архітектору Листопадового чину», - йдеться у повідомленні.

З вітальним словом з нагоди відкриття меморіальної дошки і відзначення 101-ої річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки виступила перший заступник міського голови Галина Романко, яка зазначила, що все своє свідоме життя Дмитро Паліїв присвятив боротьбі за волю України, свій талант публіциста, літератора й редактора поклав на вівтар цієї ідеї.

З привітанням та нагородженням виступили голова проводу організації «Український націоналістичний рух» Дмитро Жекало та заступник голови резерву дивізії «Галичина» Галицького Братства вояків дивізії «Галичина» Василь Бичко. Перегорнув важливі сторінки історії проголошення ЗУНР та життєвого шляху яскравої особистості кандидат історичних наук Ігор Ільницький.