Денис Шмигаль хоче створити «Мале Карпатське коло»

Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль взяв участь у ХІХ Міжнародному економічному форумі, який відбувся з 31 жовтня до 1 листопада у Львові. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

У рамках заходу було представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, відбувся діалог між владою і бізнесом, йшлося про активізацію транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

Під час форуму очільник Івано-Франківщини обговорив зі своїми колегами з Львівщини та Закарпаття питання об’єднання зусиль влади трьох карпатських областей у спільному інфраструктурному проєкті «Мале Карпатське коло». Головною ідеєю цього проєкту є покращення доступності центральної частини Українських Карпат через розбудову транспортної інфраструктури частини Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

«Мале Карпатське коло» - капітальний ремонт і будівництво нових ділянок доріг за державною програмою розвитку регіону Українських Карпат. Івано-Франківщина, Львівщина, Закарпаття. Сотні кілометрів якісної інфраструктури з освітленням, тротуарами та велодоріжками! Єднання областей задля розвитку дасть потужний синергетичний ефект!», - підкреслив Денис Шмигаль.

Для реалізації цього проєкту планують спільно створити необхідну документацію для нового будівництва та капітального ремонту близько 250 км доріг коштом трьох обласних бюджетів та зацікавленого бізнесу, а для впровадження цих цілей спільно вишукати кошти у Державному бюджеті.