![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/YAvoriv-hata-grazhda.jpg)
29 жовтня у Косівській РДА відбулась нарада щодо побудови у селі Яворові «Хати гражди». Про це повідомили у Косівській РДА.
У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський та директор Регіонального центру народного мистецтва «Гуцульська гранда» Василь Лосюк.
«Хата-гражда» - один з об’єктів мистецько-туристичного комплексу Яворівського центру народного мистецтва «Гуцульська гражда». Побудова «Хати гражди» сприятиме збереженню, відродженню, розвитку і популяризації народних художніх промислів, розвитку етнотуризму, покращенню рівня життя майстрів та мешканців Яворова», - йдеться у повідомленні.
Під час наради обговорено ряд питань щодо розробки проектно-кошторисної документації вищевказаного об’єкта та включення його в Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.