Денис Шмигаль доручив наповнити Держгеокадастр інформацією

На даний час до Державного земельного кадастру внесено відомості щодо 705,3 тис. ділянок на загальну площу 419,9 тис.га що становить 30,2 %. Про це під час селектору під керівництвом Дениса Шмигаля розповів заступник начальника головного управління Державного земельного кадастру в області Анатолій Собчук.

З лісових земель та лісовкритих площ на території Прикарпаття в користуванні лісогосподарських підприємств 550,5 тис.га. що становить 39,5% території області. Упродовж двох років до Державного земельного кадастру таких земель внесено лише 4,5 тис. га, що становить близько 10% від лісових земель, які знаходяться в користуванні лісогосподарських підприємств.

«Вже сьогодні необхідно зосередити всі зусилля територіальних підрозділів Держгеокадастру на місцях, керівників райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, щоб пришвидшити наповнення єдиної системи, – наголосив Денис Шмигаль. – Оскільки плата за користування землею є одним із основних бюджетоутворюючих компонентів ОТГ. Тому дуже важливо, щоб землі лісових фондів не були втраченими, а відомості про розміри і розташування цих об’єктів були в єдиному реєстрі».