Тенісист з Рогатина відзначився на турнірі в Єгипті

З 16 по 20 жовтня в Єгипті у місті Шельм-ель-Шейху проходив світовий престижний молодіжний турнір з настільного тенісу «Egypt Junior & Cadet Open-2019».

Україну там представляли кадети Назар Третяк (Київ-Рогатин), Максим Мельничук (Київ-Чернівці) та міні-кадет Олександр Гелета (Львів).

«Максим та Назар грали у групах юніорів та кадетів. Рогатинець Назар Третяк показав високий клас гри. Він легко вигравав у спортсменів, котрі стояли у світовому рейтингу значно вище від нього. Коли серед юніорів у своїй групі Назар виграв (вдруге) у посіяного першим номером тенісиста з Саудівської Аравії, це стало сенсацією турніру. Про гру Назара писали світові видання, а спеціалісти Європи та Азії називали його відкриттям у світовому молодіжному тенісі. Назар пройшов в 1/4 фіналу як в категорії кадетів, так і серед юніорів», - йдеться у повідомленні.

Тренер українських тенісистів заслужений тренер України Дмитро Дробов зауважив, що окрім медалей юні спортсмени здобувають світовий досвід і світовий рейтинг.