В Івано-Франківську відбулись змагання зі спортивної ходьби

На ці вихідні Івано-Франківськ приймав чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міський голова Руслан Марцінків.

До Івано-Франківська з’їхались найкращі скороходи зі всієї України, а також з Туреччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Португалії, Латвії та Ірландії. Загалом - понад 220 учасників змагалися на дистанціях 50, 20, 10, 5, 3 та 2 км.

Впродовж двох днів спортсмени розіграли 20 комплектів нагород серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, дітей до 12 років та ветеранів.

Родзинкою змагань є те, що цьогоріч IAAF (міжнародна легкоатлетична федерація) внесла змагання в Івано-Франківську до переліку тих, де можна виконати норматив на літні Олімпійські ігри-2020, що відбудуться у Токіо, на дистанціях 50 та 20 км.

На дистанції 50 км серед чоловіків переміг ірландець Алекс Райт. Друге місце здобув спортсмен із Сумщини Ігор Главан. Третє місце посів спортсмен із Сумщини Антон Радько.

На дистанції 50 км серед жінок перемогла сумчанка Людмила Шелест.