![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Ivan-Lyatishevskiy-1.jpg)
В Івано-Франківську на вулиці Шевченка встановили анотаційну дошку єпископу-помічнику Станіславівської єпархії кир Івану Лятишевському. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Руслан Марцінків.
«Хороші люди мають лишатись з нами. Навіть коли їх нема серед нас у цьому світі... Світлій пам'яті великої людини - професору духовної семінарії, єпископу-помічнику Станіславівської єпархії кир Івану Лятишевському - присвятили нинішню анотаційну дошку. «Івано-Франківськ - місто героїв» програма, яка покликана якомога довше зберегти серед нас пам'ять про великих, світлих людей», - йдеться у повідомленні.