![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Gutsulske-vesillya-Mishin-1.jpg)
29 вересня в селі Мишині Нижньовербізької ОТГ пройшов фестиваль «Гуцульське весілля» в рамках реалізації гранту проекту «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України. Про це повідомили у Тлумацькій ОТГ.
У фестивалі взяв участь народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Переспів» клубу с. Колінці Тлумацької ОТГ (кер. Руслана Водославська).
Учасниками фестивалю стали аматори народного мистецтва зі всієї Івано-Франківської області. Гостям фестивалю представили традиції весільної ходи, запрошення гостей, етнічні костюми та характерний для цієї місцевості пір’яний вінок молодої, а також справжню гуцульську забаву.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2019/10/Gutsulske-vesillya-Mishin-2.jpg)