Франківці скаржаться на будівництво будинку по вулиці Корола Данила

17 вересня мешканці вулиці Короля Данила, 11а, вийшли на пікет до міської ради. Про це повідомили в Івано-Франківському міськвиконкомі.

Під час зустрічі із першим заступником міського голови Миколою Вітенком було вирішено здійснити комісійний виїзд на об'єкт. До складу комісії увійшли представники департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою, департаменту комунальних ресурсів, управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності, управління державного архітектурно-будівельного контролю, АТ «Прикарпаттяобленерго» та ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Т.в.о начальника Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Олега Семків зазначив, що представники держархбудконтролю виїхали на цей захід вже як на позапланову перевірку. Основні питання людей стосувалися газової труби, яка проходить через будмайданчик, організації під'єднання до електричних мереж, незадовільного стану огорожі будівельного майданчику, знищення благоустрою двору будівельною технікою.

«За словами представників ПАТ «Івано-Франківськгаз», видані технічні умови забудовником не порушені і загрози безпеці немає. За інформацією представників обленерго, видані технічні умови виконуються. З огляду на проект організації будівництва і на огородження будмайданчика, візуально було встановлено, що забудовник «зайшов» на територію дитячого майданчика, – розповідає Олег Семків. – Крім того, саме огородження перебуває в незадовільному стані, наскрізно видно цвяхи. І підтверджуються слова мешканців, що воно несе небезпеку для дітей. Забудовника зобов'язано у найкоротший термін привести огородження будівельного майданчика у відповідності до проекту організації будівництва та надати до управління ДАБК проектну документацію будівництва у повному обсязі. На цей час під'їзд техніки передбачається не через двір, а з вулиці Короля Данила. Після завершення будівельних робіт забудовник зобов’язується відновити та покращити благоустрій біля об’єкту будівництва. Позапланова перевірка управління держархбудконтролю триває».