САП і НАБУ завершили розслідування проти Ігоря Насалика, який не задекларував 1,2 млн. доларів

Завершено досудове розслідування у справі Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, який «забув» задекларувати 1,2 млн. доларів США. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«За дорученням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури детективи НАБУ прийняли рішення про завершення досудового розслідування та відкриття матеріалів у кримінальному провадженні за підозрою Міністра енергетики та вугільної промисловості України у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2018 роки», - йдеться у повідомленні.

Після ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування буде вирішене питання щодо направлення вказаного провадження до суду.

Як вже повідомлялось, у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях.