Калушанам рекомендували не вживати воду з джерела «Капличка»

26 липня відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомили у Калуській міській раді.

У ході розгляду питань порядку денного, членами комісії особливу увагу було акцентовано на якості питної води в місті Калуш.

«Працівниками Калуської МРФ ДУ «Івано – Франківський обласний ЛЦ МОЗ України» відібрана проба води з даного джерела за показниками епідемічної безпеки не відповідала вимогам Додатку 1 ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», а саме: у 100 см3 води загальні колі форми більше 238,0 при допустимій нормі <=1 і виділено кишкову паличку, яка в нормі відсутня», - йдеться у повідомленні.

Враховуючи наведену інформацію членами комісії протокольно прийнято рішення : «З метою попередження виникнення можливих епідускладнень та спалахів гострих кишкових інфекцій не рекомендувати мешканцям мікрорайону «Підгірки» вживати воду для пиття чи побутових потреб з громадського каптажного джерела «Капличка».