У Яремчі під час відпочинку отруїлись діти з Харкова

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, на Прикарпатті виявлено випадок захворювання дітей, які прибули з Харкова для відпочинку до приватної садиби «У Марʼяна і Назара» (ФОП Негрич Наталія Дмитрівна м. Яремче вул. Підскальна, 21). Про це повідомили в Держпродспоживслужбі Івано-Франківської області.

«36 осіб - 29 дітей та 7 дорослих - приїхали із Харкова до міста Яремче на відпочинок 14 липня 2019 року. 17 липня група відправилась на екскурсію в гори. Дітям видали пайок - бутерброд із сиром, ковбасою та маслом, варені яйця. 18 липня о 1 годині ночі 6 дітей було госпіталізовано до Яремчанської міської лікарні. В усіх хворих встановлено попередній діагноз «харчова токсикоінфекція». Ознаки захворювання: нудота, біль в животі, підвищена температура 37-38,5°», - йдеться у повідомленні.

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області створена комісія із розслідування факту отруєння. Уже встановлено, що даний заклад не зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів та не перевірявся щодо дотримання вимог до харчування та оздоровлення дітей.

Санітарно-епідеміологічне обстеження закладу триває.