В Івано-Франківську нагородили депутатів, які перемогли на Спартакіаді

В Івано-Франківській обласній раді відзначили переможців VIІI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів. Про це повідомили в пресслужбі облради.

«За зайняте перше загальнокомандне місце на VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів учасникам збірної команди Івано-Франківської області вручили спортивний інвентар. Так, команда з волейболу та футзалу отримали ігрові м’ячі, тенісисти – набори ракеток, а шахісти і шашкісти – відповідно шахи і шашки. Водночас представників команди нагороджено цінним подарунком голови обласної ради», - йдеться у повідомленні.

Вручив нагороди депутатам-спортсменам перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

«В житті дуже не просто стати найкращим, але набагато важче цю першість утримати. Ви це добре знаєте, адже вшосте стали найкращими в Україні. Щиро дякую, бо ваша перемога – це перемога всієї області, всіх громад Прикарпаття. Вами годиться вся Івано-Франківщина!» – акцентував Василь Гладій.

В свою чергу депутати подякували керівникам обласної ради за організаційну підтримку збірної команди упродовж змагань.

«Кажуть, що яка організація – такі й результати. Дякуємо за той внесок, який ви зробили у нашу перемогу», – відзначив депутат Богородчанської селищної ради, капітан команди з футзалу Роман Мотуз.

Нагадаємо, за результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області виборола «золото», посівши почесне перше загальнокомандне місце. Це вже шоста перемога прикарпатських обранців на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів.