На Івано-Франківщині видали 5,5 тисяч «пакунків малюка»

З січня цього року в Івано-Франківській області видано 5581 «пакунки малюка», в тому числі за останній тиждень 219 штук. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Зазначимо, що з 1 вересня минулого року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Порядок надання такої допомоги регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1199.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Згідно Наказу Міністерства соціальної політики України № 567 від 15 квітня 2019 року «Про внесення змін до Переліку дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини, який набрав чинності з 1 червня 2019 року, комплектація пакунків малюка здійснюється згідно оновленого розширеного переліку.