В Івано-Франківську готують новий порядок розміщення зовнішньої реклами

Триває робота по підготовці до затвердження нової редакції Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську. Про це повідомили в Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

«18 червня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулося оголошене громадське обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження нової редакції Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Івано-Франківську». Предметом обговорення стали як пропозиції робочої групи, так і доповнення й зауваження, подані з голосу. Зокрема, низку пропозицій і зауважень висловив завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області Андрій Соболевський. Також активними учасниками дискусії були депутат міської ради Володимир Кушнір та представник Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів, громадський активіст Сергій Чирва. Зібрання пройшло жваво, але в атмосфері націленості на отримання оптимального результату», - йдеться у повідомленні.

Також учасники зборів визнали доцільним сформований пакет, що складається з базового проекту + зміни запропоновані робочою групою + зміни запропоновані на громадському обговоренні, піддати аналізу регуляторного впливу та рекомендувати винести на розгляд виконавчим комітетом.