Руслан Марцінків зустрівся з лідерами благодійних організацій

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся з представниками благодійних та громадських організацій у рамках вже традиційних «Бізнес-сніданків». Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Питання, що обговорювали на зустрічі – різні, але надважливі. Адже стосуються головного – людських життів. Міський голова Руслан Марцінків подякував усім присутнім за участь в обговоренні та за роботу, якою займаються. Обговорили й основні проблеми та потреби організацій. Зокрема, благодійники звернули увагу на потребу збільшення площ приміщень для організації благодійних обідів для потребуючих», - йдеться у повідомленні.

У ході розмови зародилася ідея створення спільної групи у Фейсбуці. Це, за словами учасників сніданку, допоможе об’єднати небайдужих задля спільної справи. Також там будуть розміщувати звітну інформацію про проведену роботу, наголошувати на потребах, шукати спільного вирішення важливих проблем. А щороку планують організувати масштабні заходи, до яких планують залучити представників бізнесу та влади.