Прикарпатські депутати перемогли на Всеукраїнській спартакіаді

У Чорноморську Одеської області завершилася VIІІ Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської обласної ради.

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області виборола «золото», посівши почесне перше загальнокомандне місце. Це вже шоста перемога прикарпатських обранців на спартакіаді.

Основну кількість очок збірній принесли волейбольна та футзальна команди, які упродовж змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту.

Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття результати тенісистів. У командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини вибороли перше місце. Зокрема, депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький став найкращим серед чоловіків, а депутат Новокривотульської сільської ради Тисменицького району Марія Гоцуляк здобула «срібло» серед жінок.

Ще одне призове місце виборола депутат обласної ради Оксана Тебешевська, яка здобула «бронзу» в індивідуальному заліку з шашок серед жінок. Додали очок до загальнокомандного рейтингу результати шахістів та шашкістів, команди яких замкнули десятку кращих у своїх видах спорту.

Нагадаємо, учасниками VІІI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів були збірні команди 16 областей України. Івано-Франківщину на змаганнях представляли 23 депутати.