На Тлумаччині відкрили майданчик зі штучним покриттям

6 червня у селі Нижневі Тлумацького району відбулося відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям. Про це повідомили в прес-службі Тлумацької РДА.

З цією подією жителів придністровського села приїхали привітати керівник відділу олімпійських видів спорту в Міністерства молоді та спорту України, видатний український спортсмен, штовхальник ядра, срібний призер Чемпіонату Європи в 1994 році Роман Вірастюк.

«Відкриття спортивних майданчиків є знаковою подією для Нижнева. Чимало юнаків та дівчат села проявили себе у різних видах спорту. Молодь бере актину участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їй ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допоможе юним спортсменам у професійному рості. Будівельні роботи для облаштування майданчиків здійснювались з державного, обласного, районного бюджетів та бюджету Нижнівської сільської ради. Загальна вартість робіт склала 950 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Відразу після урочистого відкриття відбувся і перший спортивний захід – міні-футбольний турнір серед місцевих дитячих команд. Переможці та призери турніру отримали в подарунок футбольні м’ячі від керівника відділу олімпійських видів спорту в Міністерства молоді та спорту України Романа Вірастюка та заступника голови районної ради Василя Гнатюка.