На Калущині відремонтують дорогу до села Верхні

6 червня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів зустріч з представниками Верхнянської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомили у Калуській РДА.

У нараді взяли участь директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА Володимир Рачкевич, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, депутат обласної ради Михайло Якимчук, міський голова Калуша Ігор Матвійчук, керівництво Верхнянської ОТГ, керівники правоохоронних органів району та представники підприємств «Калуська ТЕЦ-Нова», «Карпатнафтохім» і «Гудвеллі-Україна».

«На нараді обговорили питання ремонту дороги із Калуша до с. Верхня (протяжністю 1,6 км) та в напрямку кільця по вул. Промисловій у м. Калуш. Володимир Рачкевич повідомив, що цьогоріч на території Верхнянської ОТГ заплановано відремонтувати 3 дороги («Верхня-Станькова», «Верхня-Збора-Кулинка» і «Болохів-Войнилів» на суму 3 млн грн. На ремонт дороги до с. Верхня коштів не передбачалося. За словами представника ОДА, балансоутримувачем цієї дороги є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, який виготовить проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту дороги», - йдеться у повідомленні.

Під час наради усі зійшлися на тому, що наразі необхідно здійснити поточний ремонт, оскільки немає значних коштів. Директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов зазначив, що підприємство готове виділити 1 млн грн. Мер Калуша Ігор Матвійчук запевнив, що міська рада профінансує ремонт даної дороги в межах міста на суму 0,5 млн грн. Голова сільської ради Верхнянської ОТГ Микола Філіпович поінформував, що з бюджету буде виділено 1 млн грн.

Представники підприємств висловили готовність долучитися до фінансування на ремонт дороги.