В Івано-Франківській облраді визначили п’ять кращих проектів від громадських організацій

Під головуванням першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Василя Гладія відбулося засідання конкурсної комісії обласного конкурсу проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства. Про це повідомили в прес-службі Івано-Франківської обласно ради.

«В ході засідання члени конкурсної комісії обговорили одинадцять проектів, які надійшли від громадських організацій. Опираючись на оцінки експертів конкурсної комісії було затверджено рейтинг проектів та рекомендовано голові обласної ради визнати переможцями п’ять кращих. Серед них проект “Підвищення туристично-рекреаційного потенціалу Яворівського осередку народних художніх промислів” від ГО “Спадщина” (Косів), проект “Планування успіху: тренінгова програма Акселератора креативних жіночих стартапів” від ГО “ТАІФ”, проект “Еко-ватра Дністра” від ГО “Гірський рятувальний центр”, проект “Утвердження національних пріоритетів шляхом впливу на свідомість читача” від ГО “Асоціація випускників магістратури державної служби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу” та проект “Герої не вмирають, вони вічно живі” від ГО “Рух молоді села Троїця” (Снятин)», - йдеться у повідомленні.

Загальна сума коштів, необхідна реалізацію цих проектів становить 276,8 тисяч гривень, в тому числі кошти обласного бюджету – 197,5 тисяч гривень.